Головні новини

Гиркин розповів правду про діяльність терориста Прілепіна

Екс-ватажок НВФ «ДНР» Ігор Гиркин (Стрільців) заявив, що російський письменник Захар Прилєпін ніколи не воював в підрозділах найманців. Про це він повідомив в одному з інтерв’ю.

За словами Гиркина, Прилепін займався лише самопіаром і піаром вбитого екс-ватажка ОРДО Олександра Захарченко:

«Треба почати з того, що Захар Прилепін ніколи на Донбасі не воював. Він займався самопіаром і піаром Олександра Захарченко, м’яко кажучи, не безоплатно. Але воювати Захар Прилепін не воював. Хоча б тому, що активні бойові дії закінчилися задовго до того, як він туди приїхав. А поки йшли, він туди навіть не намагався податися. Так і всі його так звані „зйомки з передової“ багаторазово викривалися людьми, які перебували безпосередньо на Донбасі, знали місцевість і пізнавали глибоко тилові зони, які він подавав як передовий у своїх зйомках».

При цьому він висміяв книгу, яку Прилепін написав про Захарченко:

«Сім предків — Герої СРСР, маузер від Фрунзе, наган від Врангеля та інші ляпи. Причому я цілком вірю, що Захарченко по п’яному ділу цілком міг таке навигадувати, а Прилепін просто зафіксував, але тим не менше».

Стрільців зазначив, що заява Прілепіна про розчарування у війні на Донбас не більше, ніж констатація факту:

«Дійсно, на Донбасі йому робити нічого, тут він правий. Його батальйон, який за чисельністю не дотягував до роти, вже давно розпущений, Захарченко підірвали, і послуги Прілепіна як піарника там зараз нікому не потрібні. Тому як він не воював, так і припинив».

“>

07.12.2018
19:58
Источник

Most Popular

To Top