Глава МЗС Австрії скасувала візит в Росію з-за затримання шпигуна, який працював на РФ

Глава МЗС Австрії Карін Кнайсль скасувала свій візит до Росії на тлі інформації про екс-полковника збройних сил Австрії, протягом 20 років шпионившем на РФ. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Kleine Zeitung.

Візит мав відбутися 2 і 3 грудня і бути присвячений імплементації «Сочинського діалогу». Також в рамках візиту повинен був пройти форум громадянського суспільства Росії та Австрії, оголошений президентом РФ Володимиром Путіним під час його візиту до Відня в червні.

«Подібні дії не поліпшать наших відносин з Росією, подібний підхід неприйнятний», — заявив канцлер Австрії Себастьян Курц на спеціальній прес-конференції з міністром оборони, присвяченій викриття ймовірного шпигуна.

Правда, підкреслив канцлер Австрії, поки мова йде тільки про підозри.

У свою чергу, міністр оборони Австрії Маріо Кунасек заявив, що їм стало відомо про відставного полковника від спецслужб дружніх країн.

Як повідомлялося раніше, в Австрії за підозрою в роботі на російську розвідку затримали екс-полковника Збройних сил країни. Його підозрюють у тому, що 20 років він передавав Росії інформацію, за що отримав 300 тис. євро.

Источник

Most Popular

To Top