Новини Донецька

Глава Європейської Ради Туск наступного тижня відвідає Україну

Глава Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну на наступному тижні. Про це повідомляє кореспондент брюссельського бюро «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк в Твіттері, — пише zn.ua.

За даними журналіста, в рамках візиту Туск відвідає Львів і Київ.

«Дональд Туск відправиться в Україну 18-20 лютого. Відвідає Київ і Львів. Очікується, що він виступить по-українськи хоча б один раз», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 18 лютого міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять введення нових санкцій проти Росії через її агресії в Азовському морі. За інформацією джерел, крім членів ЄС, які давно зайняли жорстку позицію щодо Росії, включаючи Литви, Швеції, великої Британії та Польщі, тепер введення додаткових санкцій підтримують Данія і Словаччина. Вони стверджують, що тиск з боку Франції та Німеччини не принесло результатів.

Берлін і Париж у грудні виступили проти нових санкцій, попросивши більше часу, щоб домовитися про звільнення українських моряків і їх трьох кораблів, захоплених в Керченській протоці.

За словами дипломатів, у зв’язку з тим, що московський суд продовжив арешт моряків до квітня, Німеччина і Франція будуть схильні підтримати більш суворі заходи. Відзначається, що Італія є одним з традиційних супротивників введення санкцій ЄС проти РФ. Це рішення вимагає одностайності серед усіх 28 країн-членів.

Источник

Most Popular

To Top