Головні новини

“Головлікар Майдану” Ольга Богомолець заявила, що йде в президенти

Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець заявила, що буде балотуватися на пост президента України, вибори якого пройдуть у березні 2019 року.

Прес-служба нардепа від БПП нагадує, що Богомолець організувала і очолила громадський рух лікарів “Швидка медична допомога Майдану” під час Евромайдана. Має звання заслуженого лікаря України.

Ольга Богомолець під час революційних подій на Майдані. Її називали “головним лікарем Майдану”

Богомолець кандидатом на пост президента України на позачергових президентських виборах 25 травня 2014 року. За результатами голосування зайняла 8 позицію з 20 претендентів.

Вчора свого кандидата в президенти висунула політична партія “Укроп”. Ним став народний депутат, партнер Коломойського і власник курорту “Буковель” Олександр Шевченко.

Також ми повідомляли про посилення протистояння між двома її частинами “Опозиційного блоку” – групою, яка орієнтується на співголови партії Юрія Бойка і групою соратників бізнесмена Ріната Ахметова. Так, “ахметовці” збираються провести з’їзд ПРО, “бойківці” ж заявили про нелегітимність заходу та називають його спробою рейдерського захоплення партії в інтересах президента Петра Порошенка. Детальніше – у нашому матеріалі.

“>

06.12.2018
13:38
Источник

Most Popular

To Top