Новини Донецька

Головне політичне ток-шоу країни «Пульс», — онлайн-трансляція

Телеканал «112 Україна»

У вівторок, 12 лютого, в ефірі «112 Україна» головне політичне ток-шоу України «Пульс».

Ведучі Володимир Полуєв і Анна Степанець традиційно будуть домагатися відповідей від тих, хто приймає найважливіші рішення в житті України, і разом з глядачами слухати їх мотивацію.

Сьогодні гості «Пульсу» будуть обговорювати Мінські домовленості і ситуацію на Донбасі, а також майбутні вибори. Гостями програми сьогодні стануть нардепи Юрій Бойко, Андрій Іллєнко, Нестор Шуфрич, Юрій Павленко, політконсультант Руслан Бортник, кандидати філософських наук Олександра Решмедилова і Валентин Гладких, кандидат політичних наук Олексій Якубін, експерт з питань енергетики Валентин Землянський, екс-міністр економіки Віктор Суслов, економісти Ігор Гарбарук і Олег Пендзин. У другій частині програми до обговорення приєднаються нардепи Юрій Павленко, Володимир Курінний, доктор юридичних наук Віталій Журавський, громадський діяч Ілля Ківа, екс-віце-спікер Руслан Кошулинський, заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак, екс-глава Донецької ВГА Павло Жебрівський, політконсультант Дмитро Васильєв, екс-генпрокурор Святослав Піскун та голова організації «АвтоЕвроСила» Олег Ярошевич.

Співведучим програми традиційно стануть люди з усіх куточків країни. Свої питання гостям студії можна поставити ТУТ.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі «112 Україна» щовівторка. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Most Popular

To Top