Warning: session_start(): open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_oc7urain2qagng656j8iigfjo6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/fastuser/data/www/doneck.ukraines.news/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Гордон про Супрун: «Частина диявольського плану по захопленню нашої землі» — Новости Донецка
Головні новини

Гордон про Супрун: «Частина диявольського плану по захопленню нашої землі»

Відомий журналіст Дмитро Гордон поділився думкою про виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це український інтерв’юер розповів в ефірі телеканалу «112».

Дмитро Гордон поговорив з журналістами студії про багатьох резонансних темах останніх днів в Україні. Зокрема, він розкритикував рішення депутатів Верховної Ради України за нещодавно прийняті поправки до Конституції, які закріплюють курс на зближення з ЄС і НАТО. Журналіст вважає, що дані дії окозамилюванням, яке було організовано спеціально напередодні президентських виборів в країні. Дмитро Гордон вважає, що необхідно звернути увагу на більш насущні проблеми країни.

«Нам треба будувати своє життя, у нас всередині. Треба хоча б починати боротися з корупцією, у нас же з нею не бореться. Куди в Європейський союз і НАТО без боротьби з корупцією? Яку наша влада і очолює», — зазначив журналіст.

Дмитро Гордон обрушився на Супрун

Українець не оминув увагою і тему відсторонення від посади виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. При цьому Дмитро Гордон заявив, що він не в захваті від реформ, які встигла провести чиновниця. «Мені не подобається, що через стільки часу після її призначення в центрі Києва продовжують залишатися в лікарні, де люди лежать і сплять на продавлених сітках, смердючих матрацах, у смороді, в багні. Пофарбовані зеленим кольором моторошні стіни. Цього не повинно бути, в принципі, в європейській країні», — пояснив журналіст.

Втім, Гордон відповів, що і до Супрун ситуація з медичними установами в країні залишала бажати багато кращого. Чиновниці не вдалося привнести якісні зміни, вона не змогла домогтися прогресу в підзвітній галузі. «Нехай покажуть зміни в Інституті нейрохірургії імені Рамаданова, де люди лежать після інсультів — на це не можна дивитися без болю», — пояснив свою позицію Дмитро Гордон.

Журналіст розповів, що і в інших медустановах ситуація не відрізняється в кращу сторону. За його словами, в онкологічних центрах «не лікують, а відправляють на смерть». «За Супрун стоять великі міжнародні фінансові корпорації, які спеціалізуються на фармацевтичній промисловості. Вона — виразник їхніх інтересів. І мені іноді здається, що Україна — частина диявольського плану по такому повзучому захоплення нашої землі», — розповів Гордон.

«>

12.02.2019
19:36
Источник

Most Popular

To Top

Warning: Unknown: open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_oc7urain2qagng656j8iigfjo6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/fastuser/data/tmp) in Unknown on line 0