Головні новини

“Готові до деокупації!” Жителі Криму забили тривогу за жахів після анексії

У Ялті місцеві жителі визнали, що після окупації Росією Криму місто перетворився з літньої столиці України в провінційний сірий містечко біля моря, який “морально готовий до деокупації”.

Про це написав на своїй сторінці в Twitter український блогер, який живе в Криму і пише під ніком Кримський бандерівець. Він виклав скріни з соціальної мережі Вконтакте “Подслушано Ялта”, де люди обговорюють зміни в місті за останні роки.

 

“Крим. Ялта з “літньої столиці” України і “міста щастя” перетворилася в окупації в глушині, і морально готова до деокупації. Уважно прочитайте коментарі до останнього”, — сказано в повідомленні.

У паблике люди скаржаться, що з 2014-го року Ялта стала не тієї, що була раніше. Місто називають смітником, “влади” якої не слідкують за благоустроєм.

“Не те, не те слово, смітник, не стежать за благоустроєм, не рахуючи набережній”, — пише в коментарі Ольга Василівна.

В обговоренні жителі Ялти пишуть, що в місті стало брудно, тоскно і сумно, і в останні роки у деяких з’явилося бажання виїхати з Криму.

“Ну конткретно мені стало гірше. Загалом, туга і смуток”, “Гірше. Пояснювати не буду. І так всім все ясно”, “Ялта котиться в дупу”, — написали користувачі.

Також юзери помітили, що в місті немає іноземних туристів і порт вже давно не бачив зарубіжних лайнерів.

“Звичайно не та. Немає іноземних туристів, ялтинський порт давно не бачив зарубіжних лайнерів. Далі буде тільки гірше”, — йдеться в повідомленні Артура Фоміних.

 

“>

06.12.2018
20:58
Источник

Most Popular

To Top