Гройсман розповів Ляшко, кого треба вжарити по перше число – Олігарх

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що планує провести глобальну перевірку облгазів-монополістів, які налічують жителям незрозумілі борги і завищують ціну на газ. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення “Української правди”.

Відповідну заяву він зробив під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Перед цим лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко поскаржився, що людям заднім числом налічують борги за газ і виставляють суми в рахунках, вище встановлених Кабміном.

Прем’єр зазначив, що також бачив подібні повідомлення.

“Я теж бачив це в ЗМІ і стурбований, тому що людям нараховують якісь химерні борги. Заявляю, платіть не більше 8,55 грн/куб. – ред.). І тільки за лічильником. Все інше – шахрайство. Жодних минулих боргів бути не може”, – заявив Гройсман.

Він додав, що ініціює глобальну перевірку місцевих облгазів за участю представників Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ, Міністерства енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

“Їх треба вжарити по перше число, тому що монополісти вже сіли на голову і спустили ноги”, – сказав глава уряду.

Він додав, що планує глобальну перевірку всіх облгазів, щоб “привести їх до тями”, оскільки вже надто багато скарг на їхню роботу.

Раніше НАК “Нафтогаз України” повідомили, що облгази і газзсбыты групи РГК Дмитра Фірташа дезінформують споживачів у квитанціях за оплату газу.

Зокрема, в листопаді більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу (газсбытов) платіжки з донарахуваннями за жовтень і попередженням про донарахування за три попередніх роки зі значними сумами.

Зазначалося, що Нацкомісія з тарифами вже відреагувала на порушення і постановою від 23 листопада заборонила такі донарахування.

Як повідомлялося раніше, Гройсман сподівається, що Україна отримає транш МВФ в грудні
Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top