«Херсонобленерго» зобов’язали укласти договір з приватним підприємством


Позови обленерго закінчилися поразкою.

Приватне підприємство «Резерв-Д» взяло в оренду на 49 років ділянку 2,25 га у Лазурненского селищної ради Скадовського району Херсонської області для будівництва бази відпочинку на 160 місць.

Стандартне підключення до електричних мереж повинно було коштувати приватному підприємству 178,5 тис. грн. на момент укладення договору.

Однак «Херсонобленерго» категорично настроївся оголосити тип підключення нестандартним і взяти за нього «зовсім інші гроші», тому договір підписувати відмовлялося.

Відстань між опорою лінії електропередач і найближчою точкою межі земельної ділянки, орендованої ПП «Резерв-Д», за його розрахунками становило 297 м, а за розрахунками «Херсонобленерго» — 314 м. Свої розрахунки приватне підприємство підкріпив висновком експерта. Але обленерго від підписання договору наполегливо відмовлявся, незважаючи на те, що суди визнавали правоту «Резерву-Д».

Остаточне рішення про декількох метрів, які відділяють стандартне підключення від нестандартного, прийняв Верховний суд, Оскільки обленерго не представило висновок експерта, в той час як могло зі свого боку клопотати про призначення додаткових експертиз, його касаційна скарга не була задоволена. Підключення приватного підприємства «Резерв-Д» ПАТ «Херсонобленерго» зобов’язане провести за стандартним типом.

Якщо Вам стали відомі факти про незаконні дії монополістів, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».
 

Источник

Most Popular

To Top