Хмельницьку суддю Данькову буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності


Як стало відомо редакції сайту «Верховенство права», Одного дисциплінарна палата Вищої Ради Правосуддя на 30 днів продовжила рядків розгляду дисциплінарної справи щодо судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Данькової Світлани Олександрівни, за відмову сторони у доступі до правосуддя.

Підставою для відкриття дисциплінарної справи, стала заява адвоката ПАТ «Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» щодо фактичної відмови судді Данькової розглядати його скаргу на постанову слідчого СУ ГУНП України в Хмельницькій області про закриття кримінального провадження.

Під час судового засідання, суддя Світлана Данькова своєю ухвалою, задовольнила клопотання прокуратури та повернула скаргу адвоката, посилаючись на те, що повноваження адвоката, як представника товариства не були підтверджені належний чином, альо на зауваження, та надані документи не відреагувала. В ухвалі про повернення скарги, суддя відобразила лише думку прокурора, повністю проігнорувавши адвоката.

Ухвалою Апеляційного суду Хмельницької області вищезазначену ухвалу судді Данькової було скасовано та постановлено нову, якою визнано скаргу представника такою, що підлягає розгляду із призначенням нового розгляду в суді першої інстанції. Апеляційний суд вказав, що у матеріалах справи достатня документів, які б підтверджували повноваження адвоката на подання скарги на постанову слідчого.

Якщо Вам відомо про порушення суддями законодавства, звертайтеся до Редакції сайту «Верховенство права».
 

Источник

Most Popular

To Top