Головні новини

Ховався за 13-метровим парканом: ГПУ закрила справу проти скандального глави держпідприємства

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження проти підозрюваного в розкраданні державних коштів екс-гендиректора держпідприємства «Укрхімтрансаміак» Віктора Бондика.

Про це йдеться в матеріалах суду, передає Лівий берег.

Наголошується, що в грудні 2018 року адвокати попросили суд зняти арешт у швейцарському банку з рахунків компанії Spess Asset Management B. V., кінцевим бенецифиаром якої є Бондик. У мотивувальній частині клопотання захист вказала, що кримінальне провадження проти їх клієнта закрита прокурором ГПУ.

«Постановою прокурора 4-го відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних проваджень слідчих Головного слідчого управління Департаменту бюро розслідувань ГПУ молодшого радника юстиції А. Паршутіна від 22 листопада 2018 кримінальне провадження № 12013110000001296 у відношенні підозрюваного в частині вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата державних коштів в особливо великих розмірах) КК України закрито у зв’язку з встановленим відсутністю у діянні складу кримінального злочину», — йдеться в повідомленні.

Адвокат вказав, що прокурор, закриваючи справу проти Бондика, не зняв арешт з його майна і попросив суд зробити це. Суд задовольнив це прохання і зняв арешт з банківських рахунків екс-гендиректора «Укрхімтрансаміак».Прокурори не заперечували проти задоволення заявлених адвокатом клопотань про скасування арешту.

«>

12.01.2019
09:22
Источник

Most Popular

To Top