Головні новини

Хто б говорив: Росія закликає Францію не застосовувати надмірну силу проти демонстрантів і журналістів

МЗС Росії закликав Париж не застосовувати “надмірну силу” проти “жовтих жилетах” і журналістів.

У МЗС Росії закликали офіційний Париж утриматися від надмірного застосування сили на протестних акціях “жовтих жилетах”, а також забезпечити журналістам безпечні умови висвітлення заходів, – пише Країна.

“Ми закликаємо офіційний Париж утриматися від надмірного вживання сили, не застосовувати силу в принципі проти журналістів, не забувати про тих нормах поваги до свободи слова і забезпечення безпеки діяльності представників ЗМІ, під якими підписувалися, і, звичайно, керуючись загальноприйнятими принципами гуманізму, в даному випадку здійснювати правоохоронну діяльність.

І, звичайно, ми вимагаємо від Парижа створювати умови безпеки роботи журналістів у повному обсязі”, – заявила вона. “Журналісти не повинні ставати мішенню для поліції. Саме цьому нас регулярно вчили колеги з міністерства закордонних справ Франції”, – сказала Захарова. Вона нагадала, що “за інформацією телеканалу RT, за час масових протестів травми отримали вісім співробітників RT France, два журналіста RT International і два стрингера видеоагентства RUPTLY”.

“При цьому один із співробітників телеканалу був поранений гумовою кулею, інший постраждав від поліцейської гранати зі сльозогінним газом. Крім того, під час заворушень травму ноги і отруєння газом отримала кореспондент ВГТРК Дар’я Григорова”, – додала дипломат.

“>

06.12.2018
12:38
Источник

Most Popular

To Top