Головні новини

Хто і як прибере аварійний автохлам з українських доріг

Застарілі малогабаритні автобуси є аварійно небезпечними, що в черговий раз підтверджують новини про ДТП з цією технікою на дорогах українських міст. Держава потребує функціонування закону, який усуне старий громадський транспорт з доріг для належного перевезення пасажирів. Про це йдеться в повідомленні корпорації «Богдан».

«Старі малогабаритні автобуси, які до цих пір перевозять людей по всій Україні, не відповідають нормам безпеки. Це в черговий раз підтвердила недавня ситуація у Сумах, де у такого транспортного засобу на ходу відвалилося колесо. Влади мають якнайшвидше ухвалити закон, що регулює норми перевезень і заборонить використання на дорогах старого громадського транспорту », — відзначають в компанії.

В «Богдані» відзначають, що модернізація муніципальних автопарків повинна бути проведена за рахунок нового великого транспорту — тролейбусів та автобусів європейського рівня. У корпорації нагадали, що потужності підприємства дозволяють виробляти до 6000 одиниць такої техніки в рік.

Зараз корпорація «Богдан» вже співпрацює з органами місцевого самоврядування в рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», що фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку.

«>

12.02.2019
20:47
Источник

Most Popular

To Top