Головні новини

Ірина Геращенко пояснила, чому договір про дружбу з Росією припинений, а не розірвано

Договір про дружбу з Росією припинений, а не розірвано, і між цими поняттями є велика різниця.

Про це заявила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко в Facebook.

«Дія Договору про дружбу і співробітництво з РФ припинено. Договір не розірвано, а припинений. І в цьому нюансі — велика різниця. Сьогодні ВР не розірвала договір, як строчать ті, хто не читали ініціативу Президента, а припинила її дію. Чому сьогодні? Вибори тут ні до чого. Просто дія угоди закінчувалося в 2018, як правило, такі документи автоматично продовжується на наступні 10 років, але в даному випадку автоматизму бути не може. Ні дружби, ні співробітництва, є війна, яку РФ веде проти незалежної і суверенної України», — зазначила Геращенко.

Ірина Геращенко також прокоментувала слова деяких депутатів про те, що на засіданні не був присутній Президент Петро Порошенко.

«І в черговий раз здивували маніпуляції в Раді. Хто з депутатів обурювався, чому не прийшов Президент. Він уже приходив до вас тиждень тому, вся країна бачила рівень дискусії і рівень аргументів Президента і його опонентів. Зараз Президент, як суб’єкт законодавчої ініціативи, який подав пропозицію. А депутати, які голосніше за всіх кричать, що їм не вистачає незалежності парламенту, демонстрували повне роздвоєння особистості і бідкалися, що нема кому їх особисто мотивувати і переконувати», — написала Геращенко.

“>

07.12.2018
07:56
Источник

Most Popular

To Top