Головні новини

Із-за грипу школярам продовжують канікули

З-за епідемії грипу і спалаху кору українські школярі отримали додаткові канікули. У деяких областях епідпоріг перевищено на 17%. До того ж хворіють вчителя. Відпочинок продовжений мінімум на тиждень.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Залишити дітей вдома вирішили в Луцьку. «У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на кір та ГРВІ згідно з рішенням ради директорів від 11 січня 2019 року, протокол № 1, рекомендуємо рішенням педагогічної ради продовжити канікулярний період до 20 січня 2019 року», – з посиланням на сайт Луцької міської ради повідомляє «Волинь-24».

Не буде занять і у позашкільних закладах: Палаці учнівської молоді, центру науково-технічної молоді, Малої академії наук та інших.

Високий рівень захворюваності налякав і педагогів Чернігова. Там, за даннымЧерниговского міськради, епідпоріг перевищено майже на 17%. Крім учнів хворіють і вчителі. «14 січня-навчання у школах міста не почнеться, і це буде продовжуватися до поліпшення ситуації», – повідомляє прес-служба.

А в дитсадках Чернігова сьогодні не дорахувалися більше половини дітей. На щастя, хворіють не всі діти – більшість з них батьки залишають вдома, щоб вони не підхопили вірус від інших.

Додаткову тиждень відпочиватимуть школярі Одеси. Як повідомляє мерія, школам рекомендовано продовжити канікули мінімум до 18 січня.

В інших областях, продовжувати чи не продовжувати канікули вирішують місцеві управління освіти залежно від ситуації. Наприклад, у Рівному, як кажуть медики, до епідпорогу ще 50%, тому школи будуть працювати як звичайно. А ось у Костопільському районі та місті Дубно вирішили ввести тижневий карантин.

«>

12.01.2019
16:04
Источник

Most Popular

To Top