Головні новини

Ізраїль завдав кілька тисяч ударів по Ірану

Ізраїль завдав тисячі ударів по цілях, пов’язаних з Іраном і його союзниками. Про це заявив глава Генштабу Армії оборони Ізраїлю Гаді Айзенкот, передає «Інтерфакс».

«Ми вдарили по тисячам цілей, не беручи на себе відповідальність, не просячи похвали», – зазначив військовий.

Айзенкот повідомив, що близько двох з половиною років тому Ізраїлю довелося переглянути своє ставлення до ударів по районах поблизу Ізраїля з-за дій Ірану.

“Ми помітили істотну зміну стратегії Ірану. Їх задум полягав у створенні значного впливу в Сирії за рахунок створення сил у 100 тис. шиїтських бійців з Пакистану, Афганістану та Іраку. Вони створювали розвідувальні бази і військово-повітряні бази на кожній сирійської військово-повітряній базі. І вони залучали цивільних осіб з метою піддати їх ідеологічної обробки», – зазначив він.

Глава Генштабу додав, що до 2016 року командир іранського спецпідрозділу «Аль-Кудс» Касем Сулеймані розмістив в Сирії 3 тис. своїх бійців, а також 8 тис. бойовиків ліванського шиїтського руху «Хезболла» і ще 11 тис. інших шиїтських бійців.

“Його (Сулеймані) помилка полягала у виборі місця, де він був порівняно слабкий. У нас повне розвідувальне перевагу в цій зоні Сирії. Ми користуємося повним повітряним перевагою», – підкреслив Айзенкот.

«>

12.01.2019
18:21
Источник

Most Popular

To Top