Головні новини

Кабінет міністрів зменшив квоту імміграції в Україну

Кабінет міністрів України визначив квоту імміграції для іноземців та осіб без громадянства в країну на поточний рік у 3,768 тис. осіб, що на 620 чол. менше минулорічної квоти.

Як передає «Інтерфакс-україна», відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу в Києві.

Згідно з документом, квота для родичів громадян України (повнорідні брати і сестри, дідусі та бабусі, онуки та онучки) – 875 осіб; для осіб, що раніше перебували в громадянстві країни, – 498 осіб; для батьків, подружжя та неповнолітніх дітей іммігрантів – 2,07 тис. осіб; діячів науки та культури, імміграція яких відповідає інтересам України — 280 осіб.

Для осіб, які здійснили іноземну інвестиційну діяльність в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше $100 тис. імміграція встановлена без обмежень.

Крім цього, в поточному році за квотою можуть іммігрувати в Україну чотири висококваліфікованих спеціаліста або працівник, гостра потреба в яких є відчутною для економіки країни.

Серед іншого, встановлена квота у 41 чол. для осіб, які прослужили у Збройних силах України три і більше роки.

Для осіб, які безперервно прожили на території держави три роки з дня встановлення для них статусу постраждалих від торгівлі людьми, квота не встановлена.

Як повідомлялося, в 2016 році сумарна квота імміграції була 4,586 тис. осіб, у 2017 році — 3,963 тис. осіб, до 2018 року – 4,388 тис. чол.

«>

14.02.2019
08:48
Источник

Most Popular

To Top