Новини Донецька

Кабмін дозволив Супрун виконувати обов’язки глави Моз

Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України, крім виключних повноважень Міністра як члена Кабінету Міністрів України. Про це повідомила прес-служба Міністерства, — повідомляє УНН.

«Щоб забезпечити безперервність роботи Моз України, сьогодні, 13 лютого, Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє в. о. міністра охорони здоров’я докторові Уляні Супрун виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я України, крім виключних повноважень Міністра як члена Кабінету Міністрів України, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1096 «Про порядок виконання обов’язків міністра у разі його тимчасової відсутності», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Моз, розпорядження дозволяє затвердити розподіл вакцин і ліків в регіони, відправити на закордонне лікування 44 українців, продовжити процес будівництва дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» та закупівлю обладнання та інші рішення, які вимагають негайного затвердження.

«Ці документи будуть підписані найближчим часом», — додали в міністерстві.

У повідомленні нагадується, що Окружний адміністративний суд Києва, за даними Моз, ще не виніс рішення за клопотанням про скасування постанови, якою було заборонено Супрун виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я України. Також у Міністерстві повідомили, що на п’ятницю, 15 лютого, призначено розгляд позову народного депутата Ігоря Мосійчука про відсутність у Супрун повноважень до виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України.

«Засідання відбудеться о 14:50 в Окружному адміністративному суді Києва», — поінформували в Міністерстві.

Нагадується також, що 11 лютого суддя Окружного адміністративного суду Києва пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням Кабінету міністрів України про скасування заходів забезпечення позову по справі про відсутність компетенції міністра у в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

5 лютого 2019 р. суд виніс ухвалу про забезпечення позову і заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України. У той же час, Уляні Супрун не було заборонено здійснювати повноваження, що були делеговані їй як заступнику міністра, — йдеться у повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top