Новини Донецька

Канада виділить до 24 мільйонів доларів на допомогу Україні: куди підуть гроші

Канада виділить до 24 мільйонів доларів на організацію моніторингу за українськими виборами, поліпшення управління в країні і досягнення гендерної рівності. Про це заявили в Міністерстві закордонних справ Канади, — передає «Укрінформ».

«Канада — незламний партнер України. Міністр закордонних справ Христя Фріланд та міністр міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо оголосили про виділення Канадою до 24 мільйонів доларів на підтримку виборчої реформи, спостереження за виборами, гендерної рівності та інклюзивної управління в Україні», — зазначили в міністерстві.

У МЗС підкреслили, що «місії спостереження за виборами роблять важливий внесок у зміцнення демократичних інститутів». «Канада допоможе Україні, відправивши значна кількість канадських спостерігачів на підтримку як канадської двосторонньої моніторингової місії, так і — якщо вона буде сформована в 2019 році — спостережної місії ОБСЄ», — йдеться в заяві.

Підтримка Канади зосередиться на «збільшення демократичної участі громадянського суспільства, підвищення ролі жінок у демократичних процесах та боротьбі з розповсюдженням дезінформації і стороннім втручанням».

Президентські і парламентські вибори пройдуть в Україні в 2019 році.

Источник

Most Popular

To Top