Карловскую фільтрувальну станцію зупинять 13 листопада: ряд міст залишиться без води

Карлівська фільтрувальна станція, від якої залежить водопостачання покровської, селидівський і добропільської груп міст, буде знеструмлена і зупинена 13 листопада у зв’язку з ремонтними роботами. Про це з посиланням на телефонограму Покровського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» повідомляє ТРК «Орбіта».

«У зв’язку з проведенням ремонтних робіт АКЦІОНЕРНОГО товариства «ДТЕК Донецькі електромережі» з відключенням ПС Карлівка 13 листопада з 8.00 до 18.00 знеструмлюється і зупиняється Карлівська фільтрувальна станція», — йдеться в повідомленні.

Стабільна подача води відновиться після заповнення споруд і магістральних водоводів.

Від роботи Карлівської фільтрувальної станції залежить водопостачання наступних населених пунктів — міста: Білозерське, Білицьке, Гірник, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Українськ; селища міського типу: Олександрівка, Водянське, Вишневе, Бажане, Кураховка, Новодонецьке, Святогоровка, Гострий, Цукурине; села: Олександропіль, Ганнівка, Балаган, Беззаботовка, Григорівка, Зоряне, Водяне, Орлівка, Ластівчине, Промінь, Нововодяне, Світле, Иверское, Миколаївка, Миронівка, Петрівка, Лисівка.

Источник

Most Popular

To Top