Головні новини

Керівник апарату київського суду отримав штраф за підробку документів

Подільський суд Києва наклав штраф у розмірі 17 тис. гривень на керівника апарату Дарницького райсуду Києва за кримінальні правопорушення, зокрема за підробку рішень суду.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на тексті рішення суду.

«Затвердити угоду від 09.10.2018 р. про визнання винуватості укладена між прокурором Галушко П. П. і обвинуваченим», — йдеться в тексті рішення.

Так, суд визнав особу винною та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень з позбавленням права займати посади в органах державної влади.

Слідство встановило, що керівник апарату Дарницького районного суду р. Києва, будучи посадовою особою Дарницького районного суду р. Києва і відповідальним за наповнення Єдиного державного реєстру судових рішень електронними копіями судових рішень винесеними Дарницьким районним судом, протиправно використав надані йому повноваження і своє службове становище, умисно зробивши кримінальні правопорушення.

Так, протягом 2015-2017 років, у невстановлених на даний час осіб, матеріали кримінального провадження відносно яких виділені в окреме провадження, виник злочинний умисел на заволодіння поруч об’єктів нерухомого майна на підставі підроблених рішень Дарницького районного суду р. Києва.

«>

12.01.2019
21:35
Источник

Most Popular

To Top