Головні новини

Ківа: Люди бояться думати про завтрашній день!

Лідер Соціалістичної партії України, кандидат на пост глави української держави Ілля Ківа заявив, що діюча влада довела українських громадян до злиднів і тепер намагається використати це на свою користь.

Він зазначив, що на сьогоднішній день 60% населення нашої країни відноситься до категорії соціально незахищених груп. Отже, українцями стало набагато простіше маніпулювати. За словами Іллі Ківи, представники чинної влади пропонують українським громадянам продати свої голоси за копійки. Лідер СПУ вважає це злочином проти народу поряд з переведенням субсидій в грошовий еквівалент.

Згідно думку Іллі Ківи, таким чином влада намагається в черговий раз обікрасти українців. «Вони залишають лазівки, щоб відмовляти людям в нарахуванні субсидій, і якщо ви не зможете розплатитися за комуналку, вам на допомогу «держава направить колекторів і позбавить вас житла», — говорить глава СПУ. Ілля Ківа зазначив, що саме ця несправедливість змусила його йти в президенти. «Ми не дозволимо розікрасти і знищувати те, за що наші солдати сьогодні віддають життя», — додав він.

«>

12.02.2019
16:01
Источник

Most Popular

To Top