Київ вибрав підрядника для будівництва метро на Виноградар

Київметробуд виграв конкурс Київського метрополітену на будівництво лінії метро до житлового масиву Виноградар.

У системі публічних закупівель Prozorro завершився конкурс на будівництво гілки метро, яка з’єднає станцію Сирець і житловий масив Виноградар. Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену, – повідомляє Ліга.Бізнес.

Лінія складатиметься з двох станцій – Мостицька, Проспект Правди, а також з ділянки вилочного відгалуження в бік станції Виноградар. Саму низьку ціну на аукціоні запропонував публічне акціонерне товариство “Київметробуд” – 5,98 млрд грн. 16 липня КМДА затвердила проект будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену.

Вартість робіт оценивалася в 6,3 млрд грн. Очікується, що будівництво триватиме 36 місяців. Згідно з розпорядженням, ділянка метрополітену буде пропускною здатністю 40 пар поїздів на годину. Загальна кількість працюючих становитиме 100 осіб, кількість створених робочих місць – 60. Проект буде реалізований за рахунок коштів місцевого бюджету.

Нагадаємо, минулий тендер КП Київський метрополітен був скасований у зв’язку з порушеннями його учасників у ході публічної закупівлі.

“>

09.11.2018
17:41
Источник

Most Popular

To Top