Київські митники живуть в незадекларованих квартирах і їздять на авто батьків — Олігарх

Працівники Київської митниці ГФС – Вадим Турманов, Михайло Редько, Андрій Недбайло живуть в незадекларованих квартирах і їздять на машинах батьків. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з розслідування журналістів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Зокрема, Вадим Турманов, колишній завгосп митниці, а нині – заступник начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи – у своїй декларації вказує квартиру в селищі Петропавлівська Борщагівка під Києвом, але фактично живе на столичному Подолі в квартирі записаної на матір Тамару Турманова.

Раніше, митник їздив на Ауді А6, яка належала його батькові Віктора Турманова, зараз митник їздить на білому джипі гранд черокі.

Також журналісти стверджують, що Михайло Редько, начальник другого відділу оперативного реагування на митні правопорушення, їздить на незадекларированном чорному Лексусі.

Джерело фото – bihus.info

За словами самого Редько, іномарку попросив припаркувати біля митниці його товариш, а сам він на ній не їздить.

Виявилося, що Лексус Редька зареєстрований на батька його колеги Станіслава Делі.

Лексус батька Делі, яким користується Редько

Лексус батька Делі, яким користується Редько

Делі – заступник начальника відділу взаємодії з митними органами Київської митниці ГФС. У коментарі журналістам він заявив, що Лексусом батька не користується, а сам їздить на громадському транспорті.

Делі також припустив, що його батько продав авто по довіреності.

Крім того, раніше Редько притягували до адміністративної відповідальності за кермом на автомобілях, яких не було в його деклараціях. У трьох постановах зазначено, що митник їздив на Фольксваген і БМВ Х5.

Андрій Недбайло їздить на авто матері

Також в минулому році Редько, з зарплатою в 15 тис. грн на місяць, придбав квартиру в ЖК «Альпійське містечко».

Фіскал стверджує, що купив квартиру площею 141 м2 за $ 15 тис. Однак фактична вартість такого житла в ЖК коштує близько 4 млн гривень.

Журналісти виявили, що живе Редько РК на Печерську «Престиж Хол» – не декларуючи користування цією нерухомістю.

Андрій Недбайло начальник першого відділу оперативного реагування тієї ж митниці також їздить на новій Шкоди СуперБ. Машина записана на матір митника, Валентину Недбайло.

Коментувати журналістам, звідки у матері з’явилися гроші на це авто, Недбайло відмовився.

На матір також записана і квартира на Петропавлівській Борщагівці, в якій живе митник.

Як повідомлялося раніше,
Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top