Колесніков: з’їзд Оппоблока відбудеться 15 грудня поточного року – Олігарх

“З’їзд політичної партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня 2018 року. 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців висловили готовність взяти участь у VIII з’їзді партії.”, – заявив співголова політради партії Баорис Колесніков. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення на сайті Оппоблока.

Далі політик зазначив, що останнім часом у засобах масової інформації поширюються інсинуації з приводу того, що більшість організацій партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не підтримують ініціативу з проведення партійного з’їзду. Реальні цифри партійної статистики показують, що в нинішніх умовах переважна більшість членів партії підтримали ідею проведення з’їзду, вбачаючи в ньому спосіб дозволу внутрішньопартійної дискусії. Однак, делегатів на VIII з’їзд політичної партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК висунули 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців, які перебувають на партійному обліку. Тому з’їзд пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня поточного року, заявляє Колесніков.

Нагадаємо, фракція і більшість регіональних організацій партії, закликали політрада партії “Опозиційний блок” якомога швидше провести з’їзд, закликала політрада партії “Опозиційний блок” якомога швидше скликати з’їзд партії, після того, як за словами голови фракції Вадима Новинського, Юрій Бойко, Сергій Льовочкін були виключені з фракції, за те, що “порушили статут, за співпрацю з владою, за зраду інтересів виборців”.


Надрукувати
Денис Свєтлов
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top