Головні новини

Колесніков: з’їзд Оппоблока відбудеться 15 грудня поточного року

«З’їзд політичної партії Опозиційний блок пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня 2018 року.

47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців висловили готовність взяти участь VIII з’їзді партії.», про це повідомив співголова політ ради партії Борис Колесніков на сайті Оппоблока.

Далі політик зазначив, що останнім часом у засобах масової інформації поширюються інсинуації з приводу того, що більшість організацій партії Опозиційний блок не підтримують ініціативу з проведення партійного з’їзду. Реальні цифри партійної статистики показують, що в нинішніх умовах переважна більшість членів партії підтримали ідею проведення з’їзду, вбачаючи в ньому спосіб дозволу внутрішньопартійної дискусії. Однак, делегатів на VIII з’їзд політичної партії Опозиційний блок висунули 47 тисяч членів партії з 61 тисячі партійців, які перебувають на партійному обліку. Тому з’їзд пройде згідно з чинним законодавством України та Статутом партії 15 грудня поточного року, заявляє Колесніков.

Нагадаємо, фракція і більшість регіональних організацій партії, закликали політрада партії “Опозиційний блок” якомога швидше провести з’їзд партії, після того, як за словами голови фракції Вадима Новинського, Юрій Бойко, Сергій Льовочкін були виключені з фракції, за те, що «порушили статут, за співпрацю з владою, за зраду інтересів виборців»

“>

07.12.2018
06:56
Источник

Most Popular

To Top