Колишній бойовик здався поліції в Краматорську

Колишній бойовик, який в 2014 році був старшим на блокпосту «ДНР», здався поліції в Краматорську. Про це повідомляє прес-служба Краматорського відділу поліції.

Встановлено, що краматорчанин, 1973 року народження, вступив до лав незаконного збройного формування у квітні 2014 року. Найманець незаконно здійснював контрольно-пропускний режим на одному з блокпостів Краматорська. В його обов’язки входили огляд автотранспорту, перевірка документів у водіїв і пасажирів.

Чоловік швидко піднявся по «кар’єрних сходах» до старшого по блокпосту і керував всією діяльністю об’єкта. Не останню роль при цьому відіграло те, що він є професійним спортсменом і до війни займався рукопашним боєм.

Після звільнення міста від бойовиків, в липні 2014 року, зловмисник переїхав жити в іншу область. Коли дізнався про можливість звільнення від покарання, вирішив добровільно звернутися в поліцію з повідомленням про свою участь в НВФ.

Зараз поліцейські перевіряють діяльність колишнього бойовика. Після того, як буде доведено, що на час перебування в НВФ він не скоював тяжких злочинів, чоловік буде офіційно звільнений від кримінальної відповідальності і зможе повернутися до нормального життя.

Источник

Most Popular

To Top