Колишньому гендиректору “Азовмашу” дали 2 роки умовно за невиплату зарплати – Олігарх

Суд засудив до двох років позбавлення волі умовно колишнього генерального директора компанії “Азовмаш” Гію Ализаева за невиплату 2,6 млн гривень зарплати співробітникам. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення “Української правди” з посиланням на вирок Іллічівського райсуду Маріуполя від 12 листопада.

Слідство встановило, що з березня по липень 2016 роки він не виплатив 83 працівникам заводу зарплату на загальну суму 2,6 млн гривень.

Гендиректору було пред’явлено звинувачення за ч. 1 ст. 175 (умисна безпідставна невиплата заробітної плати працівникам більше ніж за 1 місяць) Кримінального кодексу.

На судовому засіданні Ализаев свою провину не визнав.

Він заявив, що заборгованість по заробітній платі перед працівниками обумовлена об’єктивними причинами, якими є, у першу чергу, відсутність замовлень на продукцію підприємства.

Дослідивши докази, суд визнав Ализаева винним. Однак зазначив, що обставиною, яка пом’якшує покарання обвинуваченого, є погашення заборгованості в повному обсязі.

Суд звільнив пенсіонера від відбування основного покарання (2 роки позбавлення свобода), якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом зобов’язання.

Ализаева звільнили на пенсію в березні 2018 року.

Як повідомлялося раніше, «Азовмаш» хоче позбутися від державних кредиторів
Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top