Колишня говоряча голова Кучми заробить мільйони на популяризації НАТО

вт, 06/11/2018 — 15:05

Колишня прес-секретар екс-президента Леоніда Кучми Олена Громницька проінформує українців про НАТО за 2,5 млн гривень.

Державний комітет телебачення і радіомовлення 12 жовтня за результатами тендеру замовив «Українському інституту розвитку медіа» освітню кампанію за 2,5 млн гривень, повідомляє 368.media з посиланням на ProZorro.

В цьому році організують і проведуть просвітницьку кампанію на тему «Чому НАТО? Основи та принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».

Метою кампанії є інформування населення про можливості і перспективи, які відкриває євроатлантична інтеграція і затвердження підтримки членства України в НАТО.

Зокрема створять і розмістять на регіональних телеканалах і радіостанціях 12 областей вісім телепередач з 980 тис. гривень та 8 радіопередач з 56,2 тис. гривень. Також у громадських місцях і навчальних закладах роздадуть інформаційно-роз’яснювальні матеріали у вигляді плакатів, листівок, буклетів та рекламно-сувенірної продукції.

Ціна угоди на третину нижче очікуваної вартості закупівлі у 4,12 млн гривень.

Фірма «Український інститут розвитку медіа» належить засновнику інтернет-видання «Реаліст» Олени Громницької, яка була прес-секретарем президента Леоніда Кучми.

Конкурентами на торгах були «Ж. Д. Е. М.», «Стратком», «Та Зв’язок», «Євромедіа Компані» і «Спецекспотрейд».

Источник

Most Popular

To Top