Компанію «Нафтотрейд Ресурс» підозрюють у підробці документів при проведенні тендеру в Одесі

ТОВ «Нафтотрейд Ресурс», яка виграла тендер на постачання дизельного палива для Одеської облдержадміністрації, підозрюють у фальсифікації документів.

У грудні тендерний комітет департаменту з питань цивільного захисту Одеської ОДА провів конкурс на купівлю 58 тис. літрів дизельного палива на 2 мільйони гривень. На конкурс подали заявки дві компанії – «Нафтотрейд Ресурс» і «Кондор Логістик». Перша фірма запропонувала 1,83 млн гривень, а друга – 1,99 млн гривень.

Перемогла компанія «Нафтотрейд Ресурс». Однак, при вивченні документації правоохоронними органами виявилося, що у тендерній пропозиції компанії фірма надала інформаційну довідку у довільній формі про наявність у неї робітників відповідної кваліфікації. Наприклад, там був документ про те, що два працівника АЗС ТОВ «Центуріон Дистрибюшн» які мають спеціальні знання і досвід, але на документах не було підпису посадових осіб.

Читайте також: Тендерні шоу луцької ТОВ «Нафтотрейд Ресурс»

Поліція зацікавилася тим тендером початку по ньому розслідування. Відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 366 КК.

При цьому, під час проведення допиту начальник станції АЗС «Нерубайське» заявив, що нічого не підписував і не надавав главі комітету документи з даними робітників. Таким чином, мова йде про підробку документів.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» — https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/33680859/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» створено у серпні 2005 року зі статутним капіталом 32 000,00 гривень. Головним засновником підприємства з часткою в статутному капіталі в розмірі 99% значиться «Виробничо-комерційна фірма «Віта-Авто» у формі ТОВ.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічних закупівель, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: nikcenter.org

Теги: Нафтотрейд ресурс, Кондор Логістик

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Most Popular

To Top