Головні новини

Кожен четвертий рейс української авіакомпанії в минулому році не зміг вилетіти вчасно

Міністерство інфраструктури опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній, згідно з яким кожен четвертий рейс у 2018 році не зміг вилетіти вчасно.

Чиновники проаналізували льотну дисципліну українських та іноземних авіаторів в 2018 році, – повідомляють ЗМІ.

Найбільш пунктуальною стала компанією «Мотор Січ», яка вилетіла за розкладом у 87,3% випадків. На другому місці опинилася «Роза вітрів», яка спеціалізується на чартерних перевезеннях, відправляючи і забираючи наших туристів із зарубіжних курортів. Ця компанія виконала точно в строк 83,2% рейсів.

Найбільша авіакомпанія МАУ зуміла вчасно відправити тільки 71,4% рейсів. І це незважаючи на те, що масштабні затримки з-за дефіциту палива в аеропортах відбулися вже в 2019 році. Втім, треба відзначити, що компанія виконала найбільшу кількість рейсів, відправивши за рік 2708 бортів. Таким результатом не може похвалитися навіть іноземні лоукостери. А от найгірше з льотної дисципліною справи йдуть у Yanair – 50% рейсів.

До речі, і іноземних компаній з дисципліною справи йдуть неважливо. Наприклад, Ryanair виявився на 23-й позиції з результатом 71,2%. А Wizzair встиг з вильотом у 65,2% випадків (25-я позиція).

Відразу 5 авіакомпаній примудрилися за рік жодного разу не порушити встановлений розклад: Jordan Aviation, Air Malta, Aegean, Iraqi Airways і Alitalia. Що, правда, зробити це було не так вже й складно. Сумарно всі вони виконали з українських аеропортів 35 рейсів.

«>

13.02.2019
21:44
Источник

Most Popular

To Top