Головні новини

«Країна має знати»: Мангер заявив, що назве імена замовників вбивства Гандзюк на допиті

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якому 11 лютого оголосили підозру в організації вбивства радника мера Херсона Катерини Гандзюк, назвав справу проти нього політичним замовленням.

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

«Хочу нагадати всім, що з самого початку і до сих пір я стверджував і наполягаю на тому, що невинний. Вставити в текст (підозри) замість прізвища «Мангер» будь-яку іншу, хоча б і свою, і ви зрозумієте, що такі звинувачення можна пред’явити першого ліпшого. Очевидно, що хтось спритно намагається втілити сценарій щодо моєї дискредитації», — заявив він.

Також голова Херсонської облради сказав, що не з його офісу виїжджали виконавці замовлення і не його помічник передавав їм гроші. Він додав, що конфлікту з Катериною Гандзюк у нього не було.

«Мало для кого з кола влади є таємницею, що за життя Катерина була, м’яко кажучи, під опікою деяких високопоставлених посадових осіб СБУ, які, власне, і прикривали браконьєрів в області. Завтра на допиті ці прізвища, звичайно, прозвучать. І я щиро сподіваюся, що ці імена не зникнуть з протоколів і будуть озвучені також на суді. Країна повинна знати, хто насправді замовив Гандзюк», — заявив Мангер і додав, що він «чистий перед Богом і людьми».

«>

12.02.2019
13:27
Источник

Most Popular

To Top