Головні новини

«Країні потрібен Порох!»: відомий блогер закликав стати волонтером Порошенко

Популярний український блогер Мирослав Олешко у своєму блозі пише про те, що він з 2015 року активно підтримує президента України Петра Порошенка.

Олешко згадує, коли він побачив вперше не порожні обіцянки, а справжні досягнення лідера держави, тоді став затятим його прихильником.

За словами Олешко, коли він почав бачити, як ненавидять Порошенко в Кремлі, як вся російська пропаганда нещадного критикує українського лідера, розгортає проти нього цілу кампанію, коли стало видно, як змінюється наша армія, коли обіцянки президента стали ставати реальністю, тоді з’явилася віра в Порошенко, як сильного лідера. Спочатку Безвиз, потім «Джевилины» і здобуття незалежності для Православної церкви – все це заслуга президента Порошенко. Тому є впевненість в тому, що тільки з Порошенком Україна вступить в НАТО і ЄС.

Блогер зазначає, що всім тим, хто не сліпий і бачить реальні справи Порошенка на посаді президента України час відриватися від Facebook, час діяти, тому що президент потребує допомоги. Час приєднатися до команди Порошенка, стати волонтером, агітатором, членом комісії або партії тощо. «Ми повинні захистити свій вибір шляху до НАТО і ЄС. Ми повинні захистити свою армію, свою Україну. Країні потрібен Порох!», – резюмував Олешко.

«>

13.02.2019
11:53
Источник

Most Popular

To Top