Лідер «АвтоЕвроСила» пояснив, чому спалив свій Range Rover, а не віддав в АТО

Глава організації «Авто Євро Сила», яка ініціювала масштабні акції протесту проти високого податку на розмитнення «евроблях», Олег Ярошевич у коментарі InfoResist пояснив, чому спалив свій Range Rover.

Відповідаючи на критику заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки і радника президента Юрій Бірюкова про те, що машину треба було передати в АТО, Ярошевич заявив, що це був його особистий автомобіль.

«В АТО ми відправляємо машини», — підкреслив він.

Крім того, каже активіст, він зі сцени на всю країну дав обіцянку.

«Людина коштує рівно стільки, скільки коштує його слово. А те, що хтось буде обговорювати мене кому я повинен щось зробити, своїми речами я маю право розпоряджатися і діяти, так як я це хочу робити», — заявив Ярошевич.

Нагадаємо, напередодні активісти організації «Авто Євро Сила» влаштували мітинг під стінами Верховної Ради з вимогою ухвалити законопроекти про доступною розмитненні автомобілів на «бляхах». Під час акції протесту голова організації Ярошевич пообіцяв спалити свій Range Rover, якщо парламент не піде на зустріч мітингувальників.

У четвер, 8 листопада, ВР підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах. Однак прийнятий законопроект не влаштував активістів. Після цього Ярошевич стримав слово і спалив свій позашляховик.

“>

09.11.2018
16:53
Источник

Most Popular

To Top