Лідер «евробляхеров» в знак протесту спалив свій позашляховик Land Rover

Лідер громадської організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич 8 листопада в знак протесту спалив свій позашляховик Land Rover після проголосованих Верховною Радою законів стосуються нових правил розмитнення автомобілів на єврономерах.

Законопроект був прийнятий в редакції комітету і не враховує позиції протестувальників, які вимагали перегляду формули розрахунку акцизу.

Завантаження плеєра…

«Ми сьогодні, так вийшло, що програли невеликий бій, але війна ще попереду. Але як лідер громадської організації, лідер великої сім’ї -«Авто Євро Сили» я зі сцени заявив про свою позицію… Я в разі не проголосованих наших правок спалю свій Range Rover в знак протесту. Я з великим задоволенням зроблю це, тому що мене, в першу чергу, дратує те, що ніхто не хоче думати про людей… Хочу звернутися до народних депутатів. За ставками який ви сьогодні придумали для людей, їм простіше буде зробити саме так (ред. спалити авто)«, — заявив Ярошевич.

Про те, чого домагаються власники «евроблях», читайте в матеріалі «ОстроВа» «На межі Рубікону». Чого домагаються «евробляхеры»?

Источник

Most Popular

To Top