Головні новини

Лікарів, які вимагали у ветерана АТО хабар, заарештували на два місяці

Сьогодні, 8 грудня, голови Центру медико-соціальної експертизи та експерта-медика, які вимагали у учасника АТО Петра Олексюка хабар у розмірі 1500 дол., заарештували на 60 діб з правом внесення застави в 2 млн грн кожному.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва на своїй сторінці в Facebook.

Медиків затримали 5 грудня на робочому місці після отримання неправомірної вигоди на суму, еквівалентну 42 600 тис. грн. За гроші ветерану АТО Петру Олексюку, який отримав важке поранення на Донбасі, пропонували прискорити оформлення інвалідності.

«Під час обшуків за місцем роботи і проживання зловмисників правоохоронці виявили понад 20 пакетів документів військовослужбовців, які також претендують на отримання інвалідності. До кожного з цих пакетів був прикріплений конверт з грошима. Сума в конвертах коливалася від 700 до 4 тис. дол. США», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Петро Олексюк – боєць 90-го батальйону 81-ї бригади з позивним Тигр. 9 травня 2017 року постраждав від вибуху міни російського виробництва: йому відірвало п’яту, розтрощило кістки правої ноги і ступні. Хлопцеві запропонували ампутацію, але у справу втрутилися волонтери, які вирішили допомогти йому врятувати ногу.

“>

08.12.2018
13:39
Источник

Most Popular

To Top