Лисичанські поліцейські забрали шість дітей із сімей, де батьки зловживають спиртним

Правоохоронці тимчасово вилучили дітей з двох сімей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

Так, в Лисичанський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що після закінчення уроків 8-річного хлопчика ніхто з батьків не забрав додому. Дитина звернувся за допомогою до вчительки, яка і зателефонувала поліцейським з проханням разом відвідати сім’ю.

«Прибувши за місцем проживання хлопчика, а це вже було пізно ввечері, поліцейські побачили на вулиці ще двох хлопчиків 6-ти і 4-х рочків. З’ясувалося, що співмешканець 29-річної матері вигнав дітей на вулицю і закрив двері в будинок, щоб діти не заважали їм вживати алкогольні напої», — сказано в повідомленні.

У той же день поліцейські перевірили ще одну сім’ю, де недавно помер батько. Правоохоронців зустріла 31-річна жінка, яка перебувала у нетверезому стані. Разом з жінкою проживає її 15-річний пасинок і двоє рідних дітей, 11-річний хлопчик і його 6-річна сестра.

В обох випадках діти не мали елементарних гігієнічних навичок, а в будинках панувала повна антисанітарія, безлад та неприбране сміття. Батьки не працювали, не забезпечували дітей повноцінним харчуванням. Горе-матері, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, навіть не могли чітко відповісти на питання поліцейських.

Враховуючи ситуацію в сім’ях, а також нетверезий стан батьків, співробітниками ювенальної превенції разом зі спеціалістами служби у справах дітей, було вирішено тимчасово вилучити дітей у батьків.

На даний момент вирішується питання про притягнення жінок до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Їм надано час на виправлення ситуації.

Источник

Most Popular

To Top