Головні новини

Лісівники готуються продати українцям 500 000 ялинок

У Державному агентстві лісових ресурсів України розповіли, що на ялинкових базарах по всій Україні в грудні планують продати півмільйона новорічних ялинок.

У Києві планують відкрити ялинкові ринки традиційно 15 грудня. Постачальники пообіцяли залишити ціни на рівні минулорічних.

“Вже закуповують ялинки і сосни оптом і в роздріб, живі в горщиках і зрубані. Але ажіотаж передбачається до Дня святого Миколая. Ми свої дерева маркируем бирками, щоб можна було перевірити походження хвойного, з якого регіону привезли. Сьогодні продаємо сосни і їли по 60-70 гривень за погонний метр, а все інше накручують підприємці”, – розповів генеральний директор ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” Віктор Мельниченко.

У той же час, начальник управління торгівлі та побуту КМДА Денис Пікалов запевнив, що сосен і ялинок на всіх вистачить, так як в цьому році буде працювати максимальна кількість ялинкових базарів.

“Місто забезпечує максимальну кількість майданчиків з продажу ялинок, щоб мінімізувати стихійну торгівлю. Райадміністрації вже визначилися з місцями і передали нам план розміщення. Зараз укладаємо договори з підприємцями. Всього в місті заплановано відкрити 191 точку, і окремо створити майданчики на продовольчих і непродовольчих ринках, торговельних об’єктах, де дозволяє місце”, – зазначив Пікалов.

“>

06.12.2018
21:38
Источник

Most Popular

To Top