Головні новини

Лобода і Дорн засвітилися на вечірці сенатора РФ

На шикарній вечірці, яка була організована Дмитром Савельєвим, членом російської Ради Федерації по бюджету і фінансових ринків, на честь 45-річчя його дружини Ольги, засвітилося кілька українських зірок.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Сенатор Тульської області вирішив відзначити ювілей дружини з величезним розмахом. Для цього він звернувся в одне з найбільш знаменитих і дорогих event-агентств Москви.

На святкування прийшло величезна кількість гостей, а на сцені виступали досить відомі зірки шоу-бізнесу: Світлана Лобода, Діма Білан та Іван Дорн. На сторінці одного з гостей в соціальній мережі Instagram була опублікована запис, на якому видно винуватиця урочистості, яка спускається на велику сцену по сходах. Трохи пізніше вона навіть заспівала дуетом з Іваном Дорном. Наприкінці ролику показано, як сенатор Савельєв розрізає на сцені величезний святковий торг. Примітно, що незабаром дане відео було видалено, однак залишилися його копії.

Вечірка проходила під назвою «Колір настрою червоний», з посиланням на відому пісню Кіркорова під назвою «Колір настрою синій». Дружина сенатора змінювала свої наряди кілька разів за час свята, але всі вони були в червоних відтінках.

Згідно з попередніми підрахунками ЗМІ, святкування ювілею обійшлося сенаторові в 10 мільйонів рублів. Дана сума була підрахована виходячи з вартості оренди залу в Барвисі, а також гонорарів виконавців, які виступали на святі.

«>

12.02.2019
12:43
Источник

Most Popular

To Top