Головні новини

Лукашенко вимагає нових переговорів з президентом Росії по компенсаціях

Через податкового маневру Росії переговори з питання компенсації Білорусі втрат будуть продовжуватися. Така заява прозвучала на нараді з соціально-економічного розвитку Білорусі від глави держави Олександра Лукашенка.

«Ніякого відторгнення з питання компенсації не було. Не було, що Росія каже: «Ні, ми не будемо компенсувати ваше погіршення ситуації, ваші втрати», — заявив білоруський лідер. Крім того, Лукашенко зазначив, що в поточному році президент Росії Путін пропонував йому продовжити переговори з цього важливого питання, і за підсумками цих нарад виробити найбільш прийнятне рішення для двох держав. Причому Лукашенко підкреслив, що переговори спочатку повинні пройти у форматі один на один, після чого також у складах робочих комісій.

Нагадаємо, що в період з 2019 по 2024 роки в Росії планується реалізувати податковий маневр в нафтовій сфері. Він передбачає повільне обнулення експортного мита на нафту, а також підвищення ставки видобутку нафти. Раніше Лукашенко заявив, що через таких дій Білорусь втратить 11 млрд доларів у найближчі шість років.

«>

11.01.2019
12:49
Источник

Most Popular

To Top