Головні новини

«Люди чули вибухи»: з’єднання явилися подробиці страшної пожежі на прикарпатському хімзаводі

У Калуші виникла пожежа на ТОВ «Карпатнафтохім». Як повідомляють у соцмережах калушани, горить установка з виробництва олефінів.

Люди діляться у соцмережах відео та фото з пожежі. Також місцеві жителі повідомляють, що чули кілька вибухів.

Ця установка була відведена в експлуатацію у жовтні 2005 року, йдеться на сайті «Карпартафтохіму». Розробник проекту – фірма «Linde» (Німеччина) за технологією «AXENS» (Франція). Об’єм інвестицій склав 15 мільйонів доларів.

Як повідомили в управлінні обласної ДСНС,12 січня о 21:08 надійшло повідомлення про пожежу на олефіновому заводі ТОВ «Карпатнафтохім».

«Зараз відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 осіб особового складу. Потерпілих немає», — йдеться в повідомленні.

Тобто для ліквідації пожежі пірогаз має вигоріти у трубі. Для цього перекрили крани і охолоджують споруди біля приміщення, яке горить.

У секторі комунікцаії поліції Івано-Франківщини повідомили, що на місці задіяні 50 поліцейських — йдеться як про керівництво районного відділу, так і про слідчих та групи реагування патрульної поліції. Смороду забезпечують охорону порядку і не допускають наближення людей і транспорту до місця події.

«>

12.01.2019
22:13
Источник

Most Popular

To Top