Головні новини

«Люстра тряслася, коли рубала»: з’ясувалися жахливі факти про 80-річної вбивці українця в Росії

80-річна мешканка російського Хабаровська, яку підозрюють у звірячому вбивстві українця, може виявитися серійним вбивцею. Як мінімум, ще два зникнення можуть бути на її совісті.

Місцеві ЗМІ поспілкувалися з мешканцями будинку, де мешкала пенсіонерка. Як не дивно, ніхто не здивований тому, що запідозрили саме її.

Так, як пише «КП», бабуся Соня (ім’я змінено) була міцною фізично, грубої і любила випити. «Один з чоловіків описував, як вона під час ремонту легко і не напружуючись виносила з своєї квартири важкий чавунний семисекционный, ще радянський, радіатор парового опалення, тягала на плечі мішки з картоплею. Багато років віддала важкій фізичній роботі, пенсіонерка добродушною вдачею не відрізнялася», – йдеться у публікації.

У ніч, коли був убитий українець, сусіди чули дивні звуки. «У мене аж люстра на стелі застрибала. До того сильні удари були. Таке відчуття, що дрова будинку рубала. Потім тиша. Через дві хвилини ще кілька ударів. Ми прокинулися, але все начебто затихло. І вона нікуди не виходила – у неї двері залізна, почули б. На наступний день о дев’ятій годині вечора в підлогу щось знову долбило. Довго, близько години. Що це було, ми вже потім зрозуміли, коли почули про вбивство. Вночі, мабуть, винесла тіло», – розповів один з мешканців.

Кажуть, за старенькою і раніше помічали певні дивацтва. Наприклад, вона агресивно поводилася по відношенню до дітей у дворі, її підозрювали у розправах над кішками, пише «Хабаровський край сьогодні».

 

Відомо, що кілька років тому вона проходила підозрюваною у справі про зникнення сусідки, яка продала квартиру, повинна була виїхати в Примор’ї, але зупинився переночувати у цієї пенсіонерки, після чого безслідно зникла.

Сусіди зараз активно обговорюють і загадкове зникнення дівчинки-школярки з під’їзду, де розташована «нехороша» квартира. Кілька років тому дитина подзвонив додому по домофону, увійшов у під’їзд і зник. Причетність затриманої до цим давнім інцидентів належить заново перевірити правоохоронним органам.

«>

12.02.2019
12:37
Источник

Most Popular

To Top