Махінації з орендою державних буксирів в Одеському порту

Приватні компанії отримали практично необмежений доступ до буксирному флоту в Одеському порту, що веде до прямих збитків самого порту і бюджету в цілому.

Працівники Одеського морського торгового порту вкрай незадоволені ситуацією, що склалася з буксирним флотом в порту. Своє обурення вони висловили, зібравшись вранці 11 лютого у одеського офісу Адміністрації морських портів України (АМПУ), щоб висловити протест проти махінацій з орендою державних буксирів в ОМТП.

Працівники порту стверджують, що передача державних буксирів російському бізнесменові Марисову, який контролює роботу приватних компаній «Экофлот», «Таг Сервіс», «Прайм Едженсі» в порту, не припустима. Вони впевнені, що державні буксири повинні бути в списку стратегічних об’єктів, під жорстким контролем використання їх в оренду здавати не можна. Якщо все-таки мова зайде про продаж, то тільки на прозорому та чесному відкритому аукціоні.

Читайте також: Одеський «Євротермінал» визнали монополістом на проїзд вантажного автотранспорту на територію Одеського морського порту

Портовики свої вимоги пояснюють тим, що бояться залишитися без роботи і засобів до існування, адже у всіх сім’ї. Вони побоюються банкрутства порту. Сьогодні працівник, зокрема портофлоту, не може прожити місяць на ту зарплату, яку він отримує. При цьому підприємство заробляє валюту в бюджет країни, це містоутворююче підприємство Одеси, яке на сьогоднішній день просто розкладається. Або точніше – його розкладають і вбивають… з якою метою? Щоб потім передати в приватні руки…

Протестувальники вимагають припинити махінації з державними буксирами і усунути з порту фірми, які неофіційно контролює громадянин Росії Андрій Марисов. Адже приватні буксирні оператори беруть госбуксиры в оренду за заниженими ставками, а заробляють мільйони доларів. На сьогодні левова частка коштів до бюджету країни і порту – це буксирні операції. І їх в даний момент виконують незрозумілі приватні буксири.

Як пояснив Костянтин Кравченко, член профкому Одеського порту, співробітник служби морської безпеки ОМТП, з таким продовженням справи – попереду тільки банкрутство. Портовики хочуть почути відповідь, чому керівництво АМПУ дозволяє Марисову знищувати державне підприємство, гордість Одеси – порт?

Раніше тему махінацій з буксирами піднімали громадські організації. Вони твердо переконані – буксири здаються в оренду компаніям за домовленістю, за змовою, за цінами значно нижче ринкових. І тільки на цих схемах здачі буксирів в одному підприємстві – Одеський морський торговельний порт держава втрачає в рік приблизно 5-6 мільйонів доларів. У будь-якій нормальній країні будь-крадіжка державного майна повинні були б зупиняти правоохоронні органи: прокуратура, поліція, суди. На жаль, всі ці названі структури є частиною змови і не сприяють зупинці цього злодійства.

Було б не зайвим провести аналіз договорів, за якими відбувається експлуатація цих буксирів, та подивитися за чий рахунок відбувається їх ремонт. Справа в тому, що раніше в подібних випадках ремонт здійснювався саме за рахунок державних коштів.

Одеські портовики, для яких робота в морі – це не тільки спосіб заробітку, але і все життя, не хочуть бути прокладкою і співучасниками у витончених махінаціях і схемах розкрадання державних грошей. Вони знають ціну своїй праці і все ще продовжують пишатися своєю професією.

Якщо Вам відомі факти незаконних дій у портовій сфері, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: unian.net

Теги: Экофлот, Таг Сервіс, Прайм Едженсі, Андрій Марисов

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Most Popular

To Top