Новини Донецька

Майже половина жителів Донбасу вважають Росію стороною війни в Україні — дослідження

Майже половина жителів підконтрольних територій Донецької та Луганської областей вважають Росію стороною конфлікту на Сході України. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, — передає кореспондент «ОстроВа».

Згідно з результатами опитування, 49% жителів Донбасу назвали Росію стороною конфлікту на Сході України, 27% не згодні з такою думкою і 24% відмовилися відповідати на запитання.

Разом з цим, лише 31,9% жителів підконтрольного Донеччини вважають, що між Україною і Росією йде війна.

У той же час третина жителів Донбасу (33,6%) переконана, що Росія постачає зброю «ДНР» і «ЛНР», 27,1% — що Росія контролює всі політичні і військові дії самопроголошених республік, 23,3% — що російська армія воює на боці самопроголошених республік, 24,5% — що РФ надає гуманітарну допомогу Донбасу.

Дослідження було проведено з 19 по 25 грудня 2018 у всіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2017 респондентів віком від 18 років.

Источник

Most Popular

To Top