Головні новини

Мангер: На Гандзюк напали на замовлення генерала СБУ

Між СБУ і Нацполицией стався конфлікт, в результаті якого генерал СБУДанила Даценко організував напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Про це заявив у Шевченківському суді Києва підозрюваний в організації вбивства Владислав Мангер.

За словами підозрюваного голови Херсонської обласної ради, високопоставлений офіцер спецслужби курирував кілька озброєних угруповань у регіоні. Вони спеціалізувалися на незаконній вирубці лісу, рекет та здирництво. Зловмисників періодично поліцейські затримували. Це призводило до конфліктів між силовиками.

«Я вважаю, що Данило Даценко організував напад на Катерину Гандзюк з метою дискредитації органів поліції. У нас є незаперечні докази цього», – сказав Мангер, додавши, що після смерті постраждалої, трагедію стали використовувати в політичних цілях.

Крім того, стверджує Мангер, Даценко нібито зізнавався йому в ненависті до партії «Батьківщина». В даний час підозрюваний побоюється за своє життя, стверджуючи, що живим слідству не потрібен.

Нагадаємо, з серпня 2018 року в ЗМІ та соціальних мережах звучали звинувачення на адресу Владислава Мангера щодо його причетності до замаху, а потім до вбивства активістки Гандзюк. Сам політик всіляко відкидав всі звинувачення і стверджував, що не знайомий з Левіним, якого слідство підозрює у вбивстві.

11 лютого Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Мангер є замовником вбивства активістки, радника мера Херсона Катерини Гандзюк.

«>

13.02.2019
17:53
Источник

Most Popular

To Top