Новини Донецька

Мангер звинуватив в організації вбивства Гандзюк генерала СБУ

Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк глава Херсонської облради Владислав Мангер заявив, що напад на Гандзюк організував генерал СБУ Данило Доценко. Про це він заявив під час засідання суду щодо обрання йому запобіжного заходу, повідомляє кореспондент «Прямого».

«Я вважаю, що Данило Доценко організував напад на Катерину Гандзюк з метою дискредитації органів поліції», — заявив Мангер.

Він стверджує, що Гандзюк тісно співпрацювала з СБУ і була в підпорядкуванні генерала СБУ Доценко.

«Мені відомо про те, що Катерина тісно співпрацювала з СБУ і перебувала в прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценко», — сказав він.

Мангер в черговий раз заявив, що оголошення йому підозри у замовленні вбивства Гандзюк є політичним рішенням, а матеріали справи не містять доказів його причетності до цього злочину.

«Ми з Катериною не перетиналися, а її повідомлення в інтернеті про мене були не більшими, ніж про будь-яких інших осіб, які перебувають на керівних посадах в Херсонській області», — зазначив Мангер.

Він також заявив, що генерал Доценко створив на території Херсонської області кілька кримінальних угруповань, які займалися вирубкою лісу, рекетом і здирництвом.

«Ці злочинні угруповання неодноразово затримувалися поліцією зі зброєю, але після втручання Доценко відпускалися. Це було причиною конфлікту між СБУ і Нацполицией в Херсонській області. І цей конфлікт створив Данило Доценко», — заявив Мангер.

У повідомленні нагадується, що 11 лютого генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. Стало відомо, що Генеральна прокуратура України має досить доказів проти Владислава Мангера щодо його ролі як замовника вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. Крім того, Луценко назвав суму винагороди, яка передбачалася за вчинення вбивства Гандзюк.

Нагадаємо, що заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Євгена Рищука відсторонили від виконання обов’язків на період розслідування вбивства екс-радника мера Херсона Катерини Гандзюк.

21 січня Служба безпеки України оголосила в розшук кримінального авторитета Олексія Левіна (Москаленко) за підозрою в організації вбивства радника мера Херсона Катерини Гандзюк. 4 грудня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що у справі вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк оголосили ще одна підозра громадянину Левіну, який відомий в кримінальному світі під прізвиськом «Москаль молодший».

Источник

Most Popular

To Top