Головні новини

Марина Порошенко їздила по Дніпропетровській області у светрі 54 000 гривень

Минулого тижня перша леді Марина Порошенко з офіційним візитом приїхала в Дніпропетровську область.

В ході відрядження 57-річна дружина президента відвідала инклюзивно-ресурсний центр у Магдалинівському районі, перевірила хід будівництва Малого групового будинку (невелика за розміром заклад, розрахований на 10 дітей, де будуть жити вихователі, викладачі та обслуговуючий персонал) в Петриківському районі.

«Країна» у цей час розглянула, що носить Марина Порошенко в повсякденному житті. І виявилося, що це речі зовсім не вітчизняних фабрик. Адже на публічні заходи вона завжди намагається надіти сукні чи костюми від українських дизайнерів.

Але цього разу перша леді обрала светр від італійського виробника.

Марина Порошенко в светрі Armani, фото: facebook.com

На зустрічі Марина Порошенко з’явилася в светрі від італійського бренду Giorgio Armani. Це один з найбільш відомих світових брендів одягу, який вибирають знаменитості міжнародного рівня.

З вигляду светр абсолютно непримітний, складно уявити, що його первісна вартість $2014 або 54 156 гривень за курсом НБУ на 12.02.2019 року.

Ми переглянули безліч онлайн-магазинів — річ, як у Марини Порошенко, давно розпродана.

Світло-сірий кашеміровий (100%) светр з коміром-хомутом і контрастною обробкою від Giorgio Armani користується популярністю серед покупців, тому можна залишити заявку на сайті і вам повідомлять, коли він знову з’явиться у продажу.

Марина Порошенко в повсякденному житті носить речі від світових брендів, фото: facebook.com

«>

12.02.2019
16:26
Источник

Most Popular

To Top