Warning: session_start(): open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_f65k6qo9pcp1dt71uof23k1m45, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/fastuser/data/www/doneck.ukraines.news/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Миколаївська компанія «Прометей» повідомляє про тиск на бізнес — Новости Донецка

Миколаївська компанія «Прометей» повідомляє про тиск на бізнес

Обшуки і спроба арешту зернових правоохоронцями як спосіб тиску на компанію «Прометей».

Останнім часом почастішали випадки впливу на бізнес і підприємців з боку правоохоронних органів – Державної фіскальної служби, СБУ, Нацполиции або Генеральної прокуратури України. Одним з яскравих прикладів, що підтверджують такий факт, є рейдерське захоплення і тиск на філії «Росток-Холдингу» з боку прокуратури Херсонської області.

Аналогічна ситуація складається і в Групі компаній «Прометей», яка заявила про тиск.

Читайте також: Миколаївська філія АМПУ у власних інтересах, видавлював з ринку стивідорну компанію

Як повідомляє засновник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян, у філіях групи проходять обшуки і основна їх мета – бажання силовиків заарештувати зернові, які компанія готує до відправки на експорт. Є факт, що митниця не дає рух нашому вантажу по всім портам, не дає можливість оформляти документи, оглядає суду і не дає вантажити зернові. Це триває з п’ятниці, компанія страждає і несе збитки.

При цьому співробітникам «Прометей» так і не повідомили про причини дій митників і податківців, а також про підстави для цього.

Є причини вважати, що ці дії відбуваються з подачі податкової міліції з Києва. Намічаються обшуки на всіх елеваторах компанії, в будинках директорів, у мене вдома в тому числі. Виникає думка про бажання податкової міліції залякати співробітників і мене особисто, щоб ми стали більш поступливими.

Рафаель Гороян підкреслив, що не буде платити хабарі податківцям за припинення тиску, і висловив надію, що учасники незаконних дій понесуть покарання.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: elevatorist.com

 

Теги: Прометей

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Most Popular

To Top

Warning: Unknown: open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_f65k6qo9pcp1dt71uof23k1m45, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/fastuser/data/tmp) in Unknown on line 0