Головні новини

Мінкульт анонсував тисячі мирних переходів між юрисдикціями церков

Керівник департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрій Юраш в ефірі головного політичного ток-шоу країни «Пульс» на телеканалі «112 Україна» анонсував тисячі мирних переходів між юрисдикціями церков.

За словами Юраша, тільки сьогодні до міністерства зателефонували з 6 областей і висловили бажання змінити релігійну юрисдикцію.

«Будуть мирні переходи, і їх буде тисячі. Сьогодні нам зателефонували з 6 областей про те, що громади десятками вже збирають збори і готуються переходити. Збирають єпархіальні збори в якийсь із південних областей, є перешкоди, їм навіть надавали приміщення, щоб вони це зробили. Тобто якщо ми хочемо миру – головне визнати реалії. З суботи ми живемо в інших громадських і церковних реаліях. Це треба усвідомити, прийняти і замість того, щоб прогнозувати, проектувати, створювати і вести будь-яку війну, релігійну у тому числі, починати моделі діалогу, моделі взаєморозуміння», — заявив Юраш.

Відзначимо, що в Мінкульті розповіли, як буде проходити процедура передачі церковного майна.

Як повідомлялося, 16 грудня митрополит Вінницький і Барський Симеон, який перейшов з УПЦ МП, також повідомив про перехід Вінницького Спасо-Преображенського собору під юрисдикцію Української православної церкви.

«>

18.12.2018
21:11
Источник

Most Popular

To Top