Новини Донецька

Мінський процес залишається дорожньою картою для політичного рішення на Донбасі — МЗС Німеччини

Глава МЗС Німеччини Хайко Маас заявив, що мінський процес залишається дорожньою картою для пошуку політичного рішення щодо конфлікту на Донбасі.Про це глава німецької дипломатії повідомив перед засіданням Ради безпеки ООН по Україні у своєму Твіттері, — пише «Європейська правда».

«Сьогодні в Раді безпеки ООН ми обговоримо Україну. Ясно одне: мінський процес залишається дорожньою картою для політичного рішення на Сході України», — зазначив дипломат. Він підкреслив, що особливо важливо забезпечити гуманітарну допомогу в зоні конфлікту.

Як повідомлялося раніше, Росія скликала засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Україні на 12 лютого. Приводом стала четверта річниця підписання Мінських домовленостей.

У постійному представництві України при ООН заявили, що засідання є черговий «димовою завісою», метою якої є відволікти увагу держав-членів ООН від першого комплексного обговорення в Генеральній Асамблеї ООН російської агресії проти України.

Спеціальне засідання заплановано на 20 лютого — в п’яту річницю початку конфлікту — в рамках нового пункту порядку денного Генасамблеї, який провела Україна у вересні минулого року.

Источник

Most Popular

To Top